Dekortools 1964'den Beri

Teknolojiye Önem Veren

Uzman Ar-Ge ekibimiz tarafından, ergonomi kıstaslarında tasarlanan ürünlerimiz, Toplam Kalite anlayışı ile HASSAN tarafından geliştirilmiş yüksek teknolojiye sahip robotlu üretim ile üretilerek, siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Sürekli teknolojik üretim altyapısını geliştirmeye yönelik yatırımlar yapan HASSAN, bunun karşılığı olarak, dünyada inşaat el aletleri sektöründe üretim yapan sayılı firmalar arasında yerini almıştır.

ISO 9001:2015

Toplam Kalite anlayışımızı, ISO 9001:2015 standartları ile entegre ederek, tüm süreçlerimizde aktif yönetilen bir “Kalite Yönetim Sistemi” uygulamaktayız. Endüstri 4.0 devrimin getirdiği teknolojik yenilikler ile süreç takiplerindeki insan faktörünü minimize ederek, müşterilerimizin kalite taleplerini üst seviyede karşılamaktayız.

Hızlı Sevkiyat

Depo Otomasyonu süreçlerimizde kullandığımız ERP ve B2B yazılım ağımız ile hızlı bir şekilde alınan müşteri siparişleri, istenilen lokasyona, kurduğumuz lojistik ağımız ile mümkün olan en kısa sürede, sorunsuz olarak ulaştırılmaktadır. Geçmişten gelen tecrübe ve gelecekten gelen güven ile sürekli büyüyen ve teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız sizlere hizmet sunabilmek için hizmetin her aşamasına özen göstermektedir.

Hızlı İletişim İmkanı

Herhangi bir öneriniz, sorunuz veya şikâyetinizi; telefon, e-posta, sosyal medya, B2B ve infoBEDA portalımız ile oluşturduğumuz iletişim ağımızı kullanarak, dilediğiniz yerden, istediğiniz zamanda bize iletebilirsiniz. Talebinizle ilgili bir uzmanımız sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.

Bayilerine ve Müşterilerine Değer Veren Firma

HASSAN, ana bayilerinden son kullanıcısına kadar zincirdeki tüm müşterini, birer paydaş olarak nitelemektedir. Paydaşlarına yönelik gerçekleştirdiği prim, seyahat, hediye vb. farklı organizasyonlar ile satıcı – müşteri ilişkisini bir aile ortamına dönüştürmeyi başarmıştır.

Tedarik Zinciri Yönetimini benimsemiş HASSAN, sizlerle büyük bir ailedir.

AR-GE Çalışmalarımız

HASSAN, kurulduğu günden bu yana Ar-Ge’ye verdiği önem sayesinde gelişimini, büyümesini ve gücünü sürdürebilir kılmıştır. Ürün geliştirime çalışmalarının, ihtiyacı olan teknolojik üretim hatlarının, otomasyon sistemlerinin, makinaların, kalıpların vb. donanımların tasarım ve imalat süreçlerini kendi bünyesinde yürütmektedir. Bu doğrultuda 2018 yılı itibariyle mevcut Ar-Ge birimini, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından belgelendirilmiş Ar-Ge Merkezine dönüştürmüştür.

Sahip Olduğumuz Değerler

Dekor - DKR

600
Ürün
40
Anabayi
1500
Talibayi

YENİ EKLENEN ÜRÜNLER

DEKOR CLUB

dekorclub
dekorclub
dekorclub
dekorclub
dekorclub