Profesyonel fayans ustasıyım diyorsanız \"Fayansçı Kovası ve Fayansçı Seti\" tam size göre!

2008

Daha önce fayans aletleri ürün grubunda seramik fayans gibi zemin döşeme işlemlerinde, derz dolgu uygulamasından sonra süngerli mala ile birlikte seramik yüzeylerin temizlenmesinde kullanılmak üzere piyasaya sürülen ürün, profesyonel fayans ustalarının ihtiyaçları gözden geçirilerek yeniden tasarlanmış ve Fayansçı Kovası ve Fayansçı Seti olmak üzere iki farklı ürün olarak kullanıcıların beğesine sunulmuştur.
Ürün, fayansçı ustasının ihtiyacı olan bütün el aletlerini rahatlıkla taşıyabilmesi ve işlem sırasında kovanın içerisinde yer kalan kirli suyun kovanın dışına sıçrayarak kullanıcının üzerini kirletmesini önleyecek şekilde tasarlanmıştır.
Kapakta kullanılan kilitleme ve menteşe sistemi, ürünün taşınması sırasında oluşabilecek esneme, çarpma, düşme ve benzeri durumlarda kapağın açılmasını önlemektedir. Ürün, seramik fayans gibi zemin döşeme işlemleri sırasında ve sonrasında zeminin kısa sürede ve kolayca temizlenmesine yardımcı olduğu gibi, ustanın süngere elini sürmeden temizleme yapmasını sağlayarak, hijyen de sağlamaktadır. Ayrıca bu yöntemle temizleme yapılması, süngerli malanın elle temizlenmesi yöntemine göre de süngerli malanın kullanım ömrünü arttırmaktadır.
Tekerlek sistemi ürün tabanından bağımsız olduğu için, ürün istenilen açıda herhangi bir tekerlek sabitleme sistemine gerek duyulmadan rahatlıkla kullanılabilmektedir.

  • duyuru
  • duyuru
  • duyuru