İşini sağlama alanlara
Ürünler
golge


 Hızlı Perdah Son Kat Özellikleri
Alçı Sıva, Saten Alçı, püskürtme sıva, epoksi, macun ve dekoratif boya uygulamalarını hızlandırmak ve uygulama yapılan yüzeyin kalitesini artırmak için tasarlanmıştır.
PVC uç kısmı sayesinde, geniş alanlarda kısa sürede pürüzsüz uygulama yüzeyleri oluşturmayı sağlar.
PVC uç kısmının her iki yönde kullanılması sayesinde uygulama sırasında ergonomik ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar.
PVC ağız bölgesinin esnek yapısı sayesinde, uygulama yüzeyinde yoğun malzeme birikmeleri ve çatlamaların önüne geçerek uygulama yüzeyinin kısa sürede kurumasını sağlayarak kalitesini arttırır.

Alüminyumdan tasarlanmış ergonomik hafif gövdesi sayesinde, uygulama sırasında uzun süreli çalışmalarda yorgunluğa sebep olmaz.

Kolay değiştirilebilir PVC ağzı, ürünü uygulamacılar tarafından farklı ve ekonomik bir ürün kılar.

 UYGULAMA ŞEKLİ
Uygulanacak malzemeyi, Alçı Mala yardımı ile yüzeye kabaca yayınız. Yaymış olduğunuz malzemeyi hızlı perdah malası ile ileri ve geri hareketler ile perdahlama yaparak hızlı ve kolay bir şekilde düzeltiniz. Aynı işlemi ikinci defa yüzeye uyguladıktan sonra perdahlama malası ile son düzeltmeleri de yaparak uygulanan malzemenin cinsine göre, Kauçuklu Mala veya Süngerli Mala ile yüzey düzeltme işlemini sonlandırınız.
 

TEMİZLİK

Ürünün sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı açısından kullanım sonrası PVC ve alüminyum yüzeyleri soğuk su ile temizleyiniz. Temizlik sırasında özellikle PVC uç kısmı olmak üzere ürün yüzeyini aşındıran yada çizen ekipmanlar yada kimyasallar kullanmayınız. Uygulamanın hızı ve kalitesi açısından uzun süreli kullanım sonrasında aşınarak ömrünü tamamlamış olan PVC ucu yenisi ile değiştiriniz.

 

Kod
Code

Tip
Type
A
(mm)
B
(mm)
685 30 150 300 1
686 60 150 600 1
     

Kod
Code

Tip
Type
A
(mm)
B
(mm)
695 30 150 300 12
696 60 150 600 12